Заробляємо на картах

Дайте відповідь, тільки чесно, хто-небудь коли-небудь думав про власне виробництво пластикових карт? Мені здається, таких людей дууже мало. Якщо б хто-небудь раніше розповів мені, що є можливість будинки проводити кредитні (пластикові) картки, я б розсміявся цій вигадник в обличчя і прийняв його за кілька хворої людини. А почувши, що можна організувати власний бізнес на виробництві кредитних карт, відправив би співрозмовника в психіатричне відділення. І кажу це цілком серйозно.У мене завжди в голові була лише одна думка з цього приводу, що їх (карти) виготовляють торговельні установи, або банки. А виявилося, що виробництво кредитних карт може стати вкрай вигідним і перспективним (домашнім) бізнесом, особливо для жителів великих міст. Серед пластикових карт розрізняють: кредитні карти, дисконтні картки всіляких магазинів, посвідчення, карти всіляких клубів і т. п. Таким чином, вашими потенційними клієнтами є кредитно-банківські установи, магазини, різні клуби і т. д. Отже, для реалізації цієї ідеї для бізнесу необхідно.

У першу чергу потрібно графічний редактор встановлений на комп'ютері. Це може бути Adobe Illustrator або CorelDraw. Також необхідний вирубщик карт, прес-пічка та струменевий принтер. Список закінчується, проте, якщо у вас в планах є випуск карт з кодуванням і т. п., тоді (це, звичайно, не обов'язково) вам потрібно кодіровщік і ембоссер. Це все може з'являтися і по мірі формування вже повноцінного бізнесу, адже таке обладнання не з дешевих.

Для створення якісного дизайну карт необхідний графічний редактор, встановлений на комп'ютері. Важливо виділити, що у більшості (якщо не у всіх) пластикових карток є стандартний розмір – 5,4 сантиметри і 8,6 сантиметрів у ширину і довжину відповідно, а їх товщина зазвичай 0,076 сантиметрів.

Готові макети потрібно друкувати за допомогою принтера (струминного) на особливому пластику, товщиною 0,03 сантиметри. Як правило, пластик використовують трьох кольорів або відтінків: срібний, золотий і білий. В цілому карта полягає, так би мовити шари: на задній і лицьової частинах розташовані дві захисні плівки. Складові карти склеюються і «випікаються» у прес-печі. Потім карту необхідно надіслати картковий вирубщик. Тепер, карта або готова, або, у разі наявності будь-якої інформації, вона ембоссирується і кодується (нанесення опуклих символів).

З точки зору витрат. Якщо ви вирішили створити повноцінний бізнес, тоді подбайте про купівлю або оренду необхідного приміщення, а також врахуйте зарплати співробітникам. Тепер по обладнанню. Вирубщик карт коштує від п'яти (ручний) до шістдесяти (автоматичний) тисяч рублів. Прес-пічка для ламінування і спікання — від шістдесяти п'яти тисяч рублів. За принтер і комп'ютер, ви заплатите близько сорока тисяч рублів.

Виготовлення однієї карти вам обійдеться від трьох до п'яти рублів. При цьому, ринкова вартість пластикових карт коливається в районі тридцяти карбованців за штуку. Середній замовлення, як правило, включає в себе близько однієї тисячі карт. Виходить, що заробити можна з одного замовлення до двадцяти п'яти тисяч рублів чистого прибутку. А здійснити його цілком можливо менш ніж за добу. Від двох до чотирьох таких замовлень можна виконувати за зміну. Вашою головною метою тут є клієнтське довіру. Отримати його можна своєчасно надаючи якісну продукцію.Якщо зробити все правильно, то забезпечити себе замовленнями можна на довгі роки. Успіхів вам!