Заробляємо на лічильнику-блокировщике води

Якщо ви хочете стати відомим і успішним бізнесменом, не обов'язково створювати ряд дорогих продуктів і вкладати масу грошових коштів в їх рекламу. Головне придумати одне гарний винахід, яке покликане робити життя людей комфортною. Безумовно, і в цьому варіанті потрібно буде витрачати гроші на рекламу. Але погодьтеся просунути товар, у якого немає аналогів у всьому світі простіше. Головна умова просування — покупці повинні мріяти купити його. Так як він буде рішенням давно наболілої теми.

Давайте розглянемо кілька прикладів такого роду товарів. Приміром, дверна ручка, яка розрахована на відкривання дверей ногою. Такого продукту явно не очікували побачити на ринку, але як не дивно, покупці відразу ж знайшлися. Адже це і в правду дуже зручно особливо тоді, коли обидві руки зайняті.

Але сьогоднішня стаття піде не про цю диво ручці. Мова піде про таку проблему, яка вже давно визрівала в наших сім'ях. Він називається лічильник-замок, звичайно, це для тих, хто любить годинами приймати ванну. Напевно майже кожній людині знайома ситуація. Коли з роботи повертається втомлений чоловік, в його голові сама перша ідея з'являється – прийняти ванну. Тим часом, коли воду включив набиратися, йде собі спокійно перекусити, переглянути пошту, пограти з дітьми. І, як зазвичай це відбувається, зовсім забуває про воду.А вона тим часом заповнила всю ємність і спокійно починає бігти на підлогу. І це добре, якщо обійдеться тільки спеціальної трубою для такого випадку. А в гіршому – цей чоловік просто заллє сусідів, якщо це багатоповерхівка. І тоді замість розслаблюючій ванни отримуєш не приємна розмова з сусідами.

Дуже раді вам повідомити, що з'явилося чудове винахід, який допоможе зберегти і ваші і сусідів нерви. А саме геніальний і простий прилад — лічильник-замок спеціально розроблений під кран у ванній кімнаті. Він розміщується на водопровідний кран і забезпечує перелив води, а саме більше, ніж вимагає ситуація. Таким чином, ви завжди можете контролювати кількість води при прийомі ванни.

Прилад абсолютно механічний. Він має вигляд, як звичайна насадка на кран. Перед тим, як набирати воду, потрібно встановити необхідну кількість води. От і все, і йдіть спокійно займайтеся своїми справами. Після того, як набралася вода, лічильник-замок блокує потік рідини, простими словами кажучи, перекриває кран.

Це ноу-хау стане відмінним доповненням до вже існуючих засобів контролю води, а саме отвір для стоку води. А останній, хоч і дає гарантію уникнути потопу, але не як на перевитрату води. А в наш час ціни на воду, самі розумієте, не найнижчі. Тому, цей замок ще й добре економить воду і гроші.

Точніше сказати, саме на економію і спрямований цей прилад. Фахівці впевнені, що їх пристосування хоч трішки наштовхне людство на економію ресурсів. Багато людей навіть і не замислюються над тим, що самої води на нашій планеті залишилося не так і багато. І берегти її починати потрібно вже сьогодні, щоб не пережити безліч проблем в майбутньому.