Заробляємо на очищення річок та інших водойм

Як мені здається, влада району або регіону, до підприємця вирішив зайнятися очищенням озер, річок та інших водойм поставляться, найімовірніше, тільки позитивно. Особливо якщо згадані виявляють зацікавленість у вдосконаленні в своєму регіоні екологічної ситуації. В такому випадку, влада з радістю будуть пропонувати подібного роду бізнесменам пільги, податкові канікули і, ймовірно, навіть будуть згодні на часткове фінансування даного проекту. Або ж будуть вашими незмінними клієнтами.

Заробити на цьому можна як мінімум двома способами. Перший — зовсім простий, він полягає в побудові бізнесу на колодах, які раніше затонули. Таким чином, весь процес полягає в виловлюванні топляків, їх висушуванні, обробка і подальший продаж вже як будівельний матеріал. Якщо пролежало на дні водойми дерево протягом кількох сотень чи навіть десятків років не втратила своїх якостей, тоді існує серйозні припущення, що споруджений з подібного роду колод будинок буде стояти дуже багато років.Крім цього, з колод, які раніше затонули, є можливість, крім споруди будинком, навіть виробляти меблі. При цьому, вона буде відрізнятися своєю якістю і довговічністю.

Другим способом заробітку може полягати в платній очищення (на замовлення) деяких ділянок річок та інших водойм. Замовляти подібного роду послуги можуть бути як окремі приватні, так і міська влада. На сьогоднішній день більшість ділянок річок та озер викупилися любителями заміського відпочинку і просто приватними підприємцями. І дуже часто у них виникає непереборне бажання, зробити бездоганним власний ділянка водойми, не шкодуючи при цьому ні грошей, ні сил. І, можливо, саме ви зможете їм допомогти в цьому і, при цьому, заробити непогані гроші на свої послуги.А в разі, якщо влада вашого міста сприяти покращенню в регіоні екологічного стану, тоді, з великою ймовірністю, вони також буду вашими постійними клієнтами.

Відразу необхідно зазначити, що для початку цього бізнесу, потрібні досить серйозні інвестиції. Якщо у ваших планах надавати послуги тільки очищення озер, річок та інших водойм, тоді грошові вливання можуть бути трохи менше. У разі ж, якщо у вас в планах займатися ще і обробкою і сушкою, а також подальшим продажем колод, які затонули, тоді, зрозуміло, додатково доведеться витратитися ще й на цех по обробці деревини.

На перших же порах, вам будуть потрібні невеликі судна. Для початку, вам знадобиться катер з краном, який буде займатися безпосередньо колодами — їх підйомом з-під води і подальшим навантаженням. Також необхідна буде вантажна баржа, яку ви будете використовувати як транспортний засіб, що перевозить колоди і інший підводний сміття.

Крім вищесказаного, вам також знадобиться різного роду обладнання. Сюди можна включити різного роду гаки, троси, різноманітні ехолоти для виявлення підводного сміття і, звичайно ж, аквалангистське спорядження для занурення під воду. Не забудьте також, що стане для вас, ймовірно, найбільш складним завданням, зібрати справді відмінну команду, члени якої змогли б довіряти один одному цілком і повністю. Так як робота з важкими колодами, ще й під водяним покривом може бути вкрай небезпечною.Тому, кожен працівник захоче бути заздалегідь переконаним, що своє життя він без сумнівів може довірити близьким колегам. Скласти подібного роду команду завдання не з простих. У випадку, якщо у вас вийде знайти людей надійніше, існує велика ймовірність, що відповідної підготовки в зануреннях під воду у них зовсім не буде. Тоді доведеться подбати про навчання в хорошій школі дайвінгу.

Таким чином, організація бізнесу на основі очищення озер, річок та інших водойм досить складно. Однак, при цьому, у вас є всі шанси швидко підняти свій новий бізнес, опинившись єдиним гравцем на ринку у вашому регіоні. Успіхів вам!