Заробляємо на розведення нутрій або південноамериканських бобрів

У нашій країні завжди високою популярністю користується бізнес в сільськогосподарській галузі. Особливо в тих регіонах, де присутні всі необхідні умови для того, щоб розводити домашніх тварин або вирощувати культурні рослини. У даній статті ми проаналізуємо, як зайнятися підприємницькою діяльністю, заснованою на розведенні таких тварин, як нутрії, які сьогодні вже стали цілком звичними. Чому звичними? Тут все просто. У Росії нутрії є такими ж буденними, як свиня або курка.Дуже багато фермери займаються їх розведенням, і на це є ряд причин, і вони досить вагомі. По-перше, тварини цінуються як шкурами, так і дієтичним м'ясом. По-друге, нутрії досягають товарного розміру вкрай швидко, за рахунок швидкого їх росту. По-третє, ці тварини хворіють вкрай рідко, чого не можна, наприклад, зазначити у кроликів. По-четверте, в регіонах нашої країни достатньо зерна і зелені і, саме цим нутрії і харчуються. І останнім, але далеко не за важливістю, є факт того, що створити необхідні умови для розведення нутрій вкрай просто.

Все це і пояснює таку високу популярність даного бізнесу в межах Росії.

Для вирощування нутрій вам буде потрібно: по-перше, запаси кормів (сіно, зерно). По-друге, безумовно, вам необхідно їх десь купити. Зробити це можна у нутриеводов. Ціна за одну тварину не перевищує семисот рублів. І по-третє, вам будуть потрібні клітини, розміром, як мінімум, півтора метра на метр. При можливості, краще робити клітини побільше. В якості підстилки можна використовувати тирсу і солому.

Ось власне і все. Даний бізнес на вирощуванні нутрій, в принципі, нічого надприродного не вимагає. Один лише потрібно відзначити, що це заняття потребує порівняно великих трудовитратах. Успіхів вам!