Заробляємо на сайтах

Напевно ви вже не раз чули, що на створення власного сайту можна непогано заробити. Однак багато задають собі питання: яким чином? Для багатьох досі залишається загадкою, чому ж сайт крім розміщення реклами може підняти собі дохід? Ні для кого не секрет, що всі сайти працюють за допомогою гіперпосилань. І саме за допомогою посилань можна значною мірою збільшити свій заробіток.
Отже, вам потрібно створити сайт. Елементарний і простий сайт можна зробити самостійно, а можна звернутися і до професіоналів. В залежності від того, який спосіб заробітку ви вирішите використовувати, буде залежати величина самого сайту. Деякі сайти окупляться у вас досить швидко, а деяким потрібно значно більше часу на це.

На сьогоднішній день можна визначити чотири способи заробітку за допомогою свого сайту:

·  продаж тимчасових посилань на біржах;

·  продаж вічних посилань на біржах;

·  заробіток за допомогою розміщення сторонньої реклами на сайті;

·  заробіток з допомогою партнерських програм.

Тимчасові посилання
Найбільш популярним способом заробляння грошей в інтернеті є створення сайту дуже низької якості. Такі сайти якраз і створюються для того, щоб продавати тимчасові посилання, але не для того, щоб людям він був корисний. Основними рисами таких сайтів можна назвати досить посередній за якістю контент, стандартну навігацію, а також неякісний дизайн. На таких сайтах можна легко продавати тимчасові посилання на таких біржах, як Sape — http://www.sape.ru/r.8583f7b529.php.Єдиною умовою, яка вимагає від сайтів ця біржа, є індексація ресурсу в пошукових системах. Стратегія такого заробітку має як свої плюси, так і мінуси. Так, перевагами точно можна назвати мінімальні часові та грошові витрати, а також досить простий за своєю логікою спосіб заробляння грошей. Серед недоліків варто відзначити досить низький дохід, а також високий ризик отримати бан від Яндекса.Таким чином, для заробляння грошей за допомогою тимчасових посилань вам потрібно вибрати движок для сайту (WordPress, DLE або інші), вибрати тематику сайту, розмістити сайт на хостингу і зареєструватися на Sape, після чого чекати від нього підтвердження. Варто відзначити, що якість контенту на сайті може бути досить низьким. Тому ви можете придбати просто відскановані матеріали, перекладати англомовні матеріали онлайн перекладачем, а також скористатися сервісами по розмноження статей. Для того, щоб бан Яндекса не прийшов рано, необхідно слідувати деяким рекомендаціям.Так, спочатку сайту необхідно відстоятися, тому починайте продавати посилання місяця через три-чотири. Більш того, контент повинен бути унікальним. Що стосується доходу, то такий спосіб може приносити до чотирьох тисяч рублів на місяць.
Вічні посилання
Для заробітку на вічних посилань найбільш прийнятним стане сайт, який інакше називають саттелитом. Він створюється як раз не для людей, а саме для просування інших сайтів. Заробляти за допомогою вічних посилань можна досить багато. Причому, потрапляють такі сайти в бан досить рідко. Але і часу і сил на підготовку такого сайту варто приділити значно більше. Так, потрібно як слід попрацювати над дизайном, зовнішнім виглядом, функціональної і цікавою навігацією, адже від цих чинників буде прямо залежати попит на посилання.Також такі сайти досить важкі, так як вони вимагають досить непоганий ТІЦ і PR (індекс цитованості в пошукових системах Yandex і Google).
Як вже говорилося вище, якість сайту має бути значно краще. Це стосується і контенту, який повинен бути унікальним і інформативним. Найбільш просто продавати посилання в рубриці статей, оглядів новин. Продавати вічні посилання можна в системі Gogetlinks, де основним показником є як раз PR (http://gogetlinks.net/?inv=kp9eqy). Непоганим варіантом може стати і Miralinks — http://miralinks.ru/users/registration/from:5842.Почати заробляти на цих біржах може бути трохи складніше, так як сайти проходять обов'язкову перевірку, яка може припускати вимога попрацювати над сайтом ще трохи.
На вічних посиланнях ви будете заробляти трохи більше, але все ж таки є сенс створити кілька сателітів, щоб збільшити прибуток. Біржі для них також можете використовувати різні, наприклад http://trustlink.ru/registration/113821 або http://www.mainlink.ru/?partnerid=44174
Реклама
Сайти для реклами вважаються найбільш прибутковими. Такі сайти як раз робляться для людей, тому викликають досить високу довіру у пошукових систем. Але такі сайти створити самому досить складно, так як тут має місце активна та ефективна розкрутка ресурсу. Тому без відповідних SEO і SMO знань у вас навряд чи вийде. Для того, щоб ваш заробіток був хорошим, вам необхідно домогтися гарної відвідуваності. Більш того, варто звернути увагу на тематику сайту і домогтися непоганий клікабельності.Саме правильно продумана і обрана тематика впливає на вартість рекламних оголошень. А чим вище клікабельність сайту, тим частіше вас будуть просити розмістити на сайті контекстну, банерну та іншу рекламу. Переваги такої реклами незаперечні: дохід дійсно пасивний, але і стабільний. Однак, мінуси також є. Так, такі сайти знаходяться в дуже конкурентному середовищі, тому для залучення замовників вимагають великих витрат.

Партнерські програми
Партнерські програми сьогодні завоювали широку популярність серед тих, хто бажає заробити в інтернеті, в тому числі і за допомогою свого сайту. Іншими словами, партнерська програма передбачає вашу допомогу у просування того чи іншого товару, послуги, ресурсу. Це може відбуватися за допомогою як контекстної та банерної реклами, згадках про партнера у своєму контенті або розсилці і так далі. Отримують гроші за партнерську програму кількома способами. Так, вебмастер може отримувати винагороду, якщо хто-небудь пройде по партнерському посиланню.Особливо це стосується таких інформаційних товарів, як різні курси, домени, хостинги і так далі. Другий спосіб передбачає перерахування грошей за виконання певної дії, наприклад, за реєстрацію, підписку на розсилку.
Підводячи підсумки вищесказаного, ви можете вибрати будь-який із способів заробітку в інтернеті за допомогою свого веб-ресурсу. Можете використовувати їх одночасно. Але пам'ятайте, якщо створюєте що-небудь, робіть це з душею, якісно та інформативно!