Заробляємо на виготовленні безкаркасних меблів

Скориставшись одного разу безкаркасних м'яких меблями (наприклад кріслом мішком Bean Bag), то не закохається в неї просто неможливо. Безсумнівно, крісла у вигляді мішків, сміливо можна називати вкрай зручною різновидом меблів. За рахунок свого наповнювача і конструкції, подібні, «безформні» на перший погляд, крісла-мішки, легко візьмуть форму того, хто в них сіл. Після тривалої поїздки або важкого трудового дня в таких кріслах відпочивати можна з неймовірним комфортом. Крім цього, «bean bags» мають свій неповторний дизайн, прекрасно доповнює дизайн сучасної квартири або будинку.

Якщо сюди ще додати невисоку ціну на безкаркасні меблі, а також її мобільність і компактність, виходить бездоганний варіант для цінителів зручностей, комфорту і стилю, без зайвих витрат. З точки ж зору підприємницької діяльності, виробляючи безкаркасні меблі, ви отримуєте практично ідеальний домашній бізнес.

Перед тим як зайнятися безпосереднім аналізом створення власного бізнесу в цій сфері, необхідно визначити, хто стануть вашими потенційними клієнтами.

В основну аудиторію можна віднести людей більш активних, прагнуть до всього незвичайного і нового, бажаючих жити різноманітно і відмовляються від банальних (звичних) поглядів на інтер'єр. Дана категорія людей повинна жваво стежити за нововведеннями, і першою відчувати всілякі новинки. Крім цього, молоді сім'ї (особливо з маленькими дітьми) також можна внести в список покупців безкаркасних меблів. Подібні предмети інтер'єру вони набувають, в цілому, заради безпеки дитини.

Орієнтуючись на новаторську (основну) клієнтську аудиторію, ви повинні думати, як вони. Тут важливі емоції. Такі люди мають бажання купувати виключно нестандартні і унікальні речі, яких більше ні в кого немає. Таким чином, відразу необхідно врахувати, що виготовляючи безкаркасні пуфи, крісла, дивани і т. п., в першу чергу, потрібно тиснути на ексклюзивність. Як? З дизайнерської точки зору, кожна ваша подальша робота повинна відрізнятися від попередньої. Якщо поглянути на те різноманіття меблевих тканин, представлених сьогодні на ринку, досягти цього не складе великої праці.Не зациклюйтеся на старих стилях, додавайте постійно нові, ексклюзивні, працюйте з індивідуальними замовленнями, через якийсь час ваше місто про вас дізнається.

З точки зору матеріальної сторони справи, сума від трьохсот до п'ятисот тисяч рублів буде цілком достатньою для впевненого старту. Сюди ввійде зарплата співробітникам, придбання необхідного обладнання та оплата оренди. Багато чого буде залежати від регіону.

Крім цього, якщо у вас є відповідні навички, ви цілком можете займатися цією справою прямо у себе вдома, без залучення працівників з боку і повністю самостійно.

З точки зору процесу виготовлення, все гранично просто. Основа майбутнього пуфика або крісла шиється із звичайної тканини для меблів. Після цього виріб необхідно набити особливим наповнювачем (сипучим), що дозволить, під дією людини, змінювати меблів свою форму.

Як і в будь-якої іншої підприємницької діяльності, головною складністю тут є реалізація продукції. Адже у виготовленні складностей немає, труднощі з'являються при збуті. На сьогоднішній день, ймовірно, одним з найбільш підходящих каналів збуту є інтернет. Він же виступає як найбільш доступного середовища для реклами. Останнім часом активно розвиваються безкоштовні дошки оголошень, на них можна залишати і свою рекламу. Задумайтеся про сайт-візитку або навіть про відкриття інтернет-магазину.Зрозуміло, традиційні засоби масової інформації ігнорувати також не варто: візитки, листівки, буклети, а також тематичні каталоги, газети і т. п. По суті, всі засоби хороші для досягнення успіху.

З точки зору рентабельність цього бізнесу, діапазон дуже широкий: від сорока до двохсот відсотків. Таким чином, всі вкладення можуть окупитися вже через кілька місяців або навіть тижнів. Успіхів вам!