Застосування мармуру в дизайні

Мармур є одним з найблагородніших матеріалів, які застосовують для оздоблення інтер'єру. Ось кілька відмінних і найбільш популярних способів застосування мармурового каменю в інтер'єрі будинку.

1. Кухня. Мармур на кухні найчастіше використовують при обробці робочої поверхні столів і шаф. Також хтось вибирає мармурові підвіконня. Мармур можна використовувати для облицювання окремих елементів або при обробці всього комплекту. Мармурова облицювання виглядає елітно і дуже презентабельно. Однак мармур вимагає спеціального догляду, про що варто обов'язково пам'ятати. Особливо це стосується кухні.

2. Санвузол та ванна кімната. Мармур в цих кімнатах може бути використаний для облицювання стін і підлоги. Краще всього для цього вибирати один вид каменю. Але що стосується різання матеріалу, тут можна внести різноманітність. На мармурі більш дорогому завжди візерунок більше, тому для огляду його краси можна виділити всю стіну під обробку. Мармур ж з дрібним малюнком краще викладати різними візерунками, порізавши його на невеликі плитки.

3. Зона каміна. Якщо брати вітальню кімнату, то краще всього використовувати мармур поруч з каміном. Облицьовувати на сьогоднішній день можна камін будь-якої форми, як класичної прямокутної, так і будь-який інший. Що стосується каміна, мармур тут не тільки відмінне дизайнерське рішення, але це також досить практично.

4. Мармур як матеріал для підлогового покриття. Це одне з найкращих, але також і найдорожчих рішень. Мармур застосовується не тільки житловому будинку, але часто і в громадських місцях. Мармур відрізняється прекрасними декоративними і естетичними властивостями. А правильна укладка дозволяє укласти камінь без видимих швів.

Необхідно пам'ятати про те, що мармур вимагає догляду. Необхідно застосування спеціальних засобів для миття, використання воскового покриття та просочення поверхні мармуру.