Відкриваємо анти-кафе

Не знаєте, що ж такого відкрити? Чим порадувати людей і заробити гроші? Є рішення – анти-кафе. Спочатку це може здатися божевільною ідеєю, але вдумайтеся, звичайні кафе багатьом людям вже перестали подобатися і вони воліють їм домашній затишок. Тепер у вас є можливість заробити гроші на відкриття такого анти-кафе. Вашими потенційними клієнтами вже стали люди, які цінують комфорт, затишок і спілкування.

Що таке антикафе?

Анти-кафе – це таке місце, де немає офіціантів як таких, немає їжі у великій кількості, немає простий атмосфери кафе. Тут люди проводять час у розмовах і приємний відпочинок в затишній атмосфері. Тут люди платять не за їжу, а за час, проведений в закладі. Тут, також, можна похрумтіти різними солодощами і випити чашечку кави або чаю, на ваш вибір. Ви можете приносити їжу з собою, або замовляти її прямо з анти-кафе, часто, такі заклади співпрацюють з піцеріями і тому подібними закладам. Єдине, що тут заборонено – це алкоголь і тютюн.

Організаційні питання

Для того щоб відкрити анти-кафе, вам необхідно зареєструватися як індивідуальний підприємець. А потім отримати дозвіл на організацію даної діяльності в різних служб. Ось список документів, які вам знадобляться для відкриття власного антикафе:

·  В першу чергу вам знадобляться установчі документи.

·  Далі, вам необхідно укласти договір оренди приміщення.

·  Також, вам буде потрібно план виробничого контролю (ППК), який буде розроблений з урахуванням особливостей вашого закладу і буде узгоджений з територіальним відділом Росспоживнагляду.

·  Потім укладіть договір на проведення дезінсекції і дератизації.

·  Потім отримаєте дозвіл пожежної служби займатися даною діяльністю.

·  А також, укладіть договір на вивезення сміття.

Приміщення

Тепер вам необхідно вибрати приміщення для вашого майбутнього анти-кафе. Краще всього вибирати в людному місці з великою прохідністю потенційних клієнтів. Також, буде вигідним розташувати анти-кафе десь поруч з ВУЗами або студентськими гуртожитками. Вибирайте таке приміщення, де буде кілька кімнат, і вони будуть вам підходити, так як перепланування – справа тривала й дорога.

У загальній складності вам знадобиться десь сто п'ятдесят-двісті квадратних метрів.

Харчування

В анти-кафе завжди можна знайти чай, кава, це на ваш вибір, різні солодощі, наприклад, печиво і цукерки. Іноді, для різноманітності, в анти-кафе бувають соки, коктейлі (безалкогольні) і різні кондитерські солодощі.

Облік часу

Якщо в звичайних, класичних кафе люди платять за їжу, яку їм приносять, то в анти-кафе за харчування не платять. Тут платять за час перебування в закладі. Найпоширенішим способом є оплата або похвилинного перебування, або погодинного. Іноді, ці способи змішують. І клієнти платять фіксовану ціну за першу годину і далі щохвилини стільки, скільки вони провели у вашому анти-кафе.

Вартість перебування коливається, в основному, від одного рубля за хвилину до двох рублів. Деякі анти-кафе, для того, щоб залучити покупців посидіти довше воліють влаштовувати такі розцінки: перша година по два рубля за хвилину, наступні години по одному карбованцю за хвилину.

Ідеї по благоустрою анти-кафе

Ви можете задатися питанням: «А що ж таке запропонувати відвідувачам, щоб їм не було нудно і вони стали постійними клієнтами?». Відповідь проста, ось кілька ідей, що такого влаштувати у вашому анти-кафе, щоб зацікавити потенційних клієнтів і зробити їх постійними.

По-перше, ви можете організувати дитячу кімнату, де будуть відпочивати діти відвідувачів. Її, звичайно, потрібно відповідно облаштувати, де дітки зможуть весело і безпечно проводити час. По-друге, закупити якомога більше настільних ігор, вони будуть залучати як дружні компанії, так і сім'ї, які заходять пограти в затишній атмосфері. По-третє, влаштовуйте різні гуртки, семінари, майстер класи. Це не тільки дасть вам додатковий дохід, так як всі ці заходи передбачають оплату матеріалів для їх організації, але і приверне більше клієнтів.По-четверте, виділіть місце під книжкові шафи, нехай це буде своєрідна бібліотека. Влаштуйте особливі умови користування. Наприклад, якщо людина приносить книжку в бібліотеку антикафе, він може взяти на читання будь-яку іншу книгу з бібліотеки. По-п'яте, зробіть модну і стильну кухню, а також, не шкодуйте сил на приготування незвичайною і смачної їжі. По-шосте, ви можете організувати не просто анти-кафе, а заміське анти-кафе. Відвідувачі не тільки будуть насолоджуватися відпочинком, але і дихати свіжим повітрям. По-сьоме, якщо хочете, можете зробити форматом вашого анти-кафе спорт.Спортивне антикафе сподобається любителям спорту більше, ніж спорт-клуб. Адже тут буде не тільки те, що вони звикли бачити, тут буде ще й приємна атмосфера.

Фінанси

Подумайте про фінанси для вашого майбутнього анти-кафе. Адже щоб відкрити анти-кафе, вам буде потрібно багато коштів на його благоустрій. Отже, найбільш нагальними витратами стануть: оренда чи купівля приміщення, витрати на закупівлю меблів, оформлення дизайну, заробітна плата робітникам, які будуть робити вам ремонт приміщення, заробітна плата вашому штату працівників; а також купівля витратних матеріалів (закупівля солодощів – печиво, цукерки, шоколад; чаю і кави, какао та гарячого шоколаду).

Терміни окупності вашого анти-кафе будуть складати приблизно півтора року. Ваш дохід буде складати приблизно близько мільйона на місяць.

Персонал

Подумайте про те, кого треба набрати в штат співробітників. Насамперед, це повинні бути адміністратори, він може бути як один, так і по двоє в одну зміну. Так набагато зручніше стежити за бажаннями клієнтів. Також, вам, швидше за все, знадобиться охоронець, який буде стежити за тим, щоб ніхто не порушував порядку і не заважав оточуючим людям. Ну і наостанок, вам потрібна прибиральниця, вона може постійно перебувати на робочому місці, так і приходити, наприклад, вранці та ввечері.

Реклама

Для того щоб інформація про ваш анти-кафе поширювалася швидко, ви може використовувати засоби масової інформації, газети, журнали, радіо і телебачення. Але це буде коштувати великих витрат. Простіше і якісніше, це так зване «сарафанне» радіо, ваші клієнти, яким сподобалося обслуговування, атмосфера і взагалі ваше анти-кафе, розкажуть своїм знайомим і друзям, запросять їх разом провести час у такому закладі.

Висновки

Роблячи висновки, потрібно сказати, що якщо ви займетеся цим видом діяльності і не кинете справу на півдорозі, ви зможете заробити хороші гроші і здобути нові знайомства. Анти-кафе – відмінний спосіб почати бізнес.

Бизнес-идея: Изготовление визиток. Как заработать?


Бизнес-идея: Изготовление визиток. Как заработать?


Бизнес-идея: Как открыть тир


Бизнес-идея: Как открыть тир


Бизнес идея: Создание обучающих курсов.


Бизнес идея: Создание обучающих курсов.